לוגו חברת קונסק
תמונה ראשית מדי טמפרטורה

מד טמפרטורה למטבח

העיסוק של האדם הממוצע עם אלמנטים של חום וקור נוגע להרבה מאוד תחומים בחיים. כולנו צופים בתחזית מזג האוויר כדי לדעת איך להתלבש, כולנו מחממים או מקררים אוכל על מנת שיהיה אכיל טעים, ומשנים את הטמפרטורה של המים בהם אנו מתקלחים. המזגן עובד כמעט בכל ימות השנה על חום או על קור ויש חשיבות גדולה גם לטמפרטורה במקרר וכמובן לחום של הילד. קשה לקרוא לזה אובססיה, אך יש חשיבות גדולה בהתאמת הטמפרטורה לאווירה בבית ובגוף. השליטה בטמפרטורה היא חשובה מאוד כי אף אחד לא רוצה לקפוא מקור, או לאכול אוכל שרוף. לכן, כדאי לרכוש מד חום לבישול או מד חום לתנור שיפתור הרבה מאוד מהצרות האלה, בין אם מדובר בטמפרטורה לחדר, או לאוכל. כאשר מבשלים, יש צורך בשמירה על טמפרטורות נכונות כדי לדעת את מידת העשייה של בשר או של תבשיל. עם מד חום לבישול או מד חום לתנור אין צורך לנחש ואפשר לעבוד בצורה מאוד מדויקת. ישנו גם מד טמפרטורה עם תפס לקנקן, שעוזר למדוד את מידת החום של התה או הקפה כדי להגיש אותו בצורה אידיאלית. בכל מטבח מקצועי יש חשיבות גדולה מאוד לטמפרטורות, מכיוון שישנו אלמנט של זמן ושביעות רצון של לקוח, שעלול לא לחזור בעקבות טעות בדיוק באוכל במיוחד בבשר. הכל צריך להיות מדויק על מנת שהאוכל ייצא ללקוח בזמן סביר ובמידת העשייה שהוא ביקש. שליטה בטמפרטורה של האוכל באמצעות מד חום לבשר לדוגמה היא קריטית להצלחה של מסעדה ובטח לאור הלחץ שקיים במטבחים מקצועיים. מד טמפרטורה הוא בגדר חובה לכל טבח ולכן יש גם מדי טמפרטורות אישיים, הניתנים לנשיאה והופכים את העבודה לקלה הרבה יותר.

חום אידיאלי

חברת קונסק בע"מ מתמחה בכל מה שקשור לייבוא, הפצה ושיווק של מגוון מדי טמפרטורה ולחות לשוק ההסעדה, המוסדי והמטבח המקצועי. מדובר על מדי חום כמו: מד חום לבשר, מד חום לבישול, מד חום לתנור. חברתנו מייבאת את מדי הטמפרטורה והלחות של חברת קופר אתקינס הנחשבים למובילים בייצור מדי חום לבישול. חברתנו מחזיקה מגוון מדי חום בטווח תקציבים המתאים לכל אחד, ממד חום לבישול פשוט ועד מד טמפרטורה לתנור עתיר טכנולוגיה ופועל באופן אלחוטי. חברת קופר אטקינס נחשבת לאחת מיצרניות מדי הטמפרטורה המובילות בעולם עם התמחות בעולם ההסעדה והתעשייה. בכל מוצריה, קופר אטקניס משתמשת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום. כל המדי חום לתנור או לבישול ומדי לחות מיוצר תחת זכוכית מגדלת בתנאים מחמירים וכל זה על מנת להיות שם דבר בתחום המדי טמפרטורה. חברתנו משווקת מגוון סוגים של מדי טמפרטורה למטרות שונות במטבח ובתעשייה. דוגמאות למוצרים שלנו:

  • מד טמפרטורה לתלייה על הקיר
  • מד טמפרטורה לביקורת המתאים לנשיאה קלה בכיס
  • מד טמפרטורה דיגיטלי עם ראש מתכוונן – מהיר ומדויק במיוחד. בעל צג LCD ברור ונוח לשימוש
  • מד טמפרטורה מבוסס לייזר – מסוגל למדוד את טמפרטורת השטח בצורה מהירה במיוחד על ידי קרן לייזר שבצורה הזו אין סיכוי לזיהום.
  • מד טמפרטורה לקנקני שתייה – מעולה לצימוד על קנקני חלב במסעדות ובבתי קפה, מציג את הטמפרטורה על צג ברור וגדול.


קונסק ייעוץ, נציגויות ויבוא בע"מ
  • מייל: info@consec.co.il
  • פקס: 03-9022064
  • טל: 03-9022062-3
  • רח' הנרקיס 59 מושב חגור